O nas

Nasza firma prowadziła usługi w zakresie robót ziemnych, transportu materiałów sypkich oraz wycinki drzew od ponad 30 lat. Od 2018 r. firma została podzielona na dwa odrębne przedsiębiorstwa prowadzące oddzielny zakres prac. Teraz nasza firma jest firmą córką, która zajmuje się wycinką drzew wszystkimi metodami, jak również karczowaniem oraz oczyszczaniem terenu do użytku.

    Wycinka alpinistyczna

Posiadamy ogromne doświadczenie oraz specjalistyczne maszyny, dzięki czemu zapewniamy profesjonalnie i dokładnie wykonane usługi na najwyższym poziomie.

Co mówią o nas nasi klienci?

Tadeusz K.

Wielkie podziękowania za fachowe przygotowanie terenu pod budowę domu i ogrodu. Jestem pod wrażeniem jak szybko wykonano usługę. U mojego znajomego inna firma robiła dokładnie takie same prace i to na mniejszej działce o 300 m2 zajęło im to aż 2 tygodnie, a moją działkę o powierzchni 1500 m2 wykonano w cztery dni za prawie połowę ceny, dlatego polecam usługi firmy Wycinki Drwal swoim znajomym.

Andrzej B.

Polecam firmę Wycinki Drwal ponieważ jak szukałem usług to ciągle czegoś nie mieli, aż natrafiłem na firmę Wycinki Drwal z gotowym do pracy sprzętem. Nie musiałem już dalej szukać oddzielnych usługodawców, nie traciłem czasu, ponadto firma wykonała usługę błyskawicznie udowadniając mi że mają usługi na najwyższym poziomie.

Anna G.

Mam działkę o powierzchni 1200 m2, która była zarośnięta starymi drzewami owocowymi i różnymi samosiewami, tak zarosła że nie dało się na nią wejść. Mój Tata próbował przywrócić ład na działce, po dwóch dniach zrezygnował i powiedział żebym kogoś zatrudniła do pomocy, było mi go żal jak po całym dniu wracał zmęczony. Zaczęłam przeglądać gazetę i natrafiłam na usługi Pana Dariusza. Już przez telefon wyjaśnił mi co po kolei muszą wykonać, aby działka była oczyszczona. Umówiłam więc spotkanie na wycenę, po oględzinach jabłoni okazało się że są totalnie spróchniałe 🙁 chciałam kilka zostawić, ale miały ogromne ubytki w pniach a przez to stwarzały zagrożenie, jednak smutek zniknął natychmiast jak usłyszałam, że dlatego będzie taniej i szybciej. Wykonano usługę w trzy dni, 8 pracowników, ciężarówka, koparki i inne maszyny zrobiły na mnie piorunujące wrażenie, wyglądało to niesamowicie. Polecam usługi Wycinki Drwal bo naprawdę warto.

Anna B.

Fachowość to marka tej firmy. Na realizację zamówienia czekałam tylko 3 dni. Po ścięciu drzewa wszystko jest posegregowane i poukładane (na moje życzenie drewno zostało u mnie), teren zostawiony w należytym porządku. Bardzo dziękuję i gorąco polecam.

Julia S.

Wycinka wysokich drzew, w pobliżu dom i ogrodzenia, szybko, sprawnie i bez  problemów, ekipa godna polecenia.

Jerzy G.

Można chwalić na wiele sposobów, ale na potrzeby osób pragnących skorzystać z tej usługi wystarczy jedno słowo: profesjonalnie.