Kompleksowe czyszczenie i przygotowanie działek

Wycinamy drzewa wszystkimi metodami

Dla bardziej wymagających Klientów oferujemy usługę kompleksowego czyszczenia działek. Jesteśmy w stanie z lasu od procesu wycinki, poprzez roboty ziemne i prace rolnicze, aż do przygotowania gleby pod siew traw, w pełni kompleksowo przygotować teren pod budowę i ogród.
Najpierw pozbywamy się niechcianej roślinności, usuwamy niewielkie drzewa i dziko rosnące krzewy oraz gdy planowana inwestycja tego wymaga wycinamy również duże drzewa.
Następnie wykonujemy niezbędne wyfrezowanie pni pozostałych po wycince lub w niektórych przypadkach usuwamy karpy za pomocą ciężkiego sprzętu. Na końcu wyrównujemy terenu.
Odpowiadamy także za wywóz całego niechcianego urobku.

Do przygotowania terenu pod budowę podchodzimy kompleksowo, dzięki temu nie muszą Państwo poszukiwać wielu wykonawców, tracić czasu ani pieniędzy na zbędne spotkania, konsultacje i wyceny. Usługa zostanie wykonana w krótkim czasie, bez zbędnych przerw na oczekiwanie na kolejnego wykonawcę. Dlatego do oczyszczania działki warto wynająć specjalistów, którzy są w stanie sprostać każdemu zadaniu.